Chtěli byste získat úvěr i bez toho, aby se věřitel díval do Vašich registrů? Pokud víte, že by tam našel něco, co si nepřejete, aby věřitel viděl, pak bude dobré obrátit se na společnost, která nehledí na to, jak špatné nebo dobré máte záznamy v registrech. Pokud budete chtít využít úvěr, při kterém registry nehrají roli, pak byste měli hledat hypotéky bez registru.

Rychlejší, jednodušší a pohodlnější

Když budete chtít získat úvěr od nebankovní společnosti, které nezáleží na registrech, pak nemůžete počítat s tím, že tato společnost skutečně do registrů nahlížet nebude. Naopak, ať už půjde o jakéhokoliv věřitele, vždy se do registru nahlíží, avšak rozdíl je v tom, zdali poskytovatel úvěru bude dbát na nějaké záznamy nebo nikoliv. Přeci jenom záznamy v registrech mohou vzniknout i ze zdánlivého nedorozumění, kdy jste zcela nepochopili nějakou lhůtu splatnosti, kterou jste přesáhnuli, byť o jeden den. Právě v takových případech bude vhodné využít hypotéku, jejichž schvalování není podmíněné čistými registry.

Dbejte na správný výběr

Tak jako u jakéhokoliv jiného úvěru, i v této oblasti je nesmírně důležité umět si vybrat. Stačí jeden přešlap, jedno špatné rozhodnutí, a Vámi vybraný úvěr Vám bude kazit život již navždy. Myslete tedy i na budoucnost a neváhejte si udělat radost způsobem, který bude stát za to.

Proč by Vás měla zajímat úvěr bez registrů?

  • Možnost získat výhodnější úrokovou sazbu
  • Rychlejší schválení bez zbytečných průtahů
  • Vhodné především pro podnikatele

Ačkoliv se všude dočtete, že nebankovní společnost nenahlíží do registrů, často je tomu naprosto jinak. Není však třeba obávat se nahlížení, neboť to Vám může v závěru dokonce i pomoci. Jakmile totiž budou věřitelé zjistí, že Vaše záznamy nejsou nikterak zásadní, získáte lepší úvěrovou sazbu a další zajímavé výhody, což se vyplatí.