Získejte 100 % ceny Vaší nemovitosti

Hledáte úvěr, z něhož byste mohli získat opravdu maximum? Určitě víte, že když žádáte o hypotéku, jste omezeni penězi, které můžete získat. Povětšinou jde o 70 % z ceny nemovitosti, což někdy nemusí být moc. Když totiž nemáte dostatečně hodnotnou nemovitost, musíte hledat zdroj peněz i někde jinde než právě v tomto úvěru. Právě proto je báječné, že v současnosti existuje takzvaná 100% hypotéka. Jde v podstatě o úvěr, kdy získáte hypotéku ve 100 % výši Vámi poskytnuté nemovitosti.

Otevřete si zcela nové možnosti úvěru

Jestliže se Vám tato možnost líbí, pak bude dobré vědět, kde k ní můžete přijít. Tuto příležitost k získání mnoha peněz povětšinou nabízí nebankovní společnosti, které se snaží svým klientům nabídnout maximálně kvalitní služby. Pro vás to tedy znamená zcela nové možnosti, co se týče úvěru. Můžete takto získat mnohem více peněz, než u konkurenčních společností nebo bank. Právě proto je dobré popřemýšlet o tom, zdali by nebylo vhodné zvolit právě tento úvěr.

Má to nějaký háček?

Určitě si říkáte, zdali tato obrovská výhoda je nějakým způsobem kompenzována. Ačkoliv se může zdát, že hypotéka se 100 % pokrytím hodnoty nemovitosti je obrovskou výhodou, jedná se v podstatě i to velkou nevýhodu. Velmi jednoduše se totiž může stát, že si vezmete příliš mnoho peněz, které nebudete schopni při následném splácení dát dohromady. Z tohoto důvodu je dobré pořádně promyslet, zdali je tento úvěr pro vás skutečně vhodný. Schopnost splácet je určena následující aspekty:

  • Výše měsíčních příjmů
  • Stabilita zaměstnání a ostatních příjmů
  • Poměry v rodině
  • Zdravotní stav a věk

Když chcete úvěr, který by mohl pokrýt vaše potřeby opravdu na sto procent, bude dobré obrátit se na zkušenou nebankovní společnosti, která chce pro své klienty skutečně jenom to nejlepší.