.

Zkoušeli jste si vzít vyšší spotřebitelský úvěr, ale taková částka není v tomto případě možná? Potřebujete peníze využít na různé záležitosti a jednoduše nedosáhnete při běžných úvěrech na takovou částku? Ani nemusíte, protože nejlepším východiskem je právě americká hypotéka.

Jedná se o úvěr, na kterém ručíte nemovitostí, ale peníze můžete využít na úplně všechno, takže nejen na bydlení, jako je to u běžných variant hypoték. Rozdíl ceny oproti běžným hypotékám může být ve výši úroku, který bývá vyšší. Ale v porovnání se spotřebitelskými úvěry je zase naopak nižší. Další výhodou oproti spotřebitelským úvěrům je fakt, že dosáhnete na mnohem vyšší částku se splatností až na 30 let.

.

Teď, když víte, co americká hypotéka obnáší, tak se už stačí jen rozhodnout, u které bankovní společnosti o něj požádáte. Je však nutné počítat s tím, že pokud máte nízké příjmy nebo je nemůžete doložit, máte záznam v registrech dlužníků a podobně, tak banka okamžitě vaši žádost zamítne a šance na získání jsou mizivé. Naštěstí tento produkt nabízejí i nebankovní společnosti a mnohdy za stejně výhodných podmínek jako banky.

A často nabízejí mnohem víc jako třeba vyřízení do 24 hodin od podání žádosti, vyřízení online, takže nikam nemusíte cestovat a zachováte si tím diskrétnost, nepotřebujete dokládat příjmy, nevadí záznamy v registrech či dokonce ani exekuce. Na oplátku však při každém vroubku počítejte s navýšením úroku či poplatků.

Proto se nechají peníze z americké hypotéky od nebankovní společnosti využít i na vyplacení exekucí či dokonce dražby nemovitosti kvůli dluhům. A často je to jediná cesta, jak se dostat z dluhové pasti. Pozor si však dejte na podvodné společnosti, které vás namísto pomoci můžou dostat spíš do nesnází, a proto si všechno co podepisujete, pozorně přečtěte a určitě neplaťte žádné poplatky předem.

.