Co musíte udělat pro to, abyste získali půjčku? Samozřejmě zcela nejvíc záleží na tom, od koho si budete půjčovat. Jiné podmínky budou mít bankovní ústavy, nebankovní společnosti nebo třeba Vaši ochotní příbuzní. Pokud si zvolíte jakožto svého věřitele právě nebankovní společnosti, tak nemusíte mít ohledně přehnaných podmínek žádné obavy. Právě naopak, jejich přístup je opravdu svědomitý a velmi ochotný. Není tedy potřeba dokazovat každičký svůj příjem ani nic podobného. Pojďte se s konkrétními podmínkami seznámit i Vy, abyste věděli, zdali je pro Vás americká hypotéka bez dokládání příjmů ta pravá, či nikoliv:

  • Úrok od 3 % p.a.
  • Tolerují se i drobné záznamy v registrech dlužníků
  • Nutnost ručit nemovitostí, možnost ohodnotit nemovitost na základě fotografií
  • Peníze k dostání již do druhého dne
  • Nízké splátky, žádné zbytečné poplatky navíc
  • Seriózní a profesionální jednání, přímý přístup

Jakou nemovitostí můžete ručit?

Co se týče ručení nemovitostmi, tak kolem toho vyvstává vždycky spousta otázek. Je možné ručit městským bytem? Je možné v případě potřeby ručit i cizím majetkem? Věci se mají takto – ručit můžete prakticky jakoukoliv nemovitostí, jíž jste vlastníkem. Nejčastěji se tedy pochopitelně jedná o byt či dům. Klidně může jít ale také o chaty, hotely, komerční prostory, pozemky, nájemní domy, výrobny, komerční nemovitosti nebo třeba o družstevní byty. Omezení, jak tedy sami vidíte, skutečně moc není. Pokud nemovitost bohužel nevlastníte, stále máte možnost využít spoluručitele.

 

Aby mohl být proveden odhad ceny Vaší nemovitosti, tak je potřebné ji požadovaně nafotit. Ideální jsou fotografie, které zachycují pohled na nemovitost ze všech čtyř stran. Co se týče interiéru, tak je potřeba nafotit každou místnost zvlášť. Již na základě těchto fotografií jsou odborníci schopni Vám vytvořit nabídku na míru.